Strona głowna  /  Galeria
Witamy w naszej galerii

Jesteśmy grupą 6 latków!

W przedszkolu dobrze się bawimy i uczymy się wielu nowych rzeczy.

W naszej grupie jest 16 chłopców i 9 dziewczynek:

Antek, Piotruś, Zuzia G., Zuzia M., Karol, Daniel, Wiktoria, Anetka, Sylwek, Antosia, Filip, Krzysiu, Kubuś, Kinga, Dominik, Kaziu, Natalka, Julka, Fabian, Olek, Dawid, Bartek, Ilona, Wiktor i Tymek.

Opiekują się nami: p. Agnieszka i p. Małgosia, a pomaga im p. Ewa.

data dodania: 2017-10-11

Witamy w grupie Słoneczek!

Jesteśmy grupą integracyjną 5-6-latków, która liczy 19 dzieci - wśród nas jest 9 dziewczynek i 10 chłopców.
Chętnie chodzimy do przedszkola, uwielbiamy spędzać czas na wspólnej zabawie i - jak na Słoneczka przystało - jesteśmy zawsze uśmiechnięci i pogodni :)

data dodania: 2017-10-11

Jesteśmy grupą 5-6 latków.

Nasza grupa spędza kolejny rok miło i przyjemnie w przedszkolu.

Nasza grupa liczy 24 dzieci: 14 chłopców i 10 dziewczynek.

Nasze panie to p.Jadzia i p.Zuzia

Pyszne posiłki podaje nam p.Ania.

W przedszkolu szybko i przyjemnie mija nam czas, a na naszej twarzy zawsze gości uśmiech!!

data dodania: 2017-08-31

„Krasnoludki”  to grupa integracyjna 4- 5 latków, która liczy 20 dzieci: 7 dziewczynek i 13 chłopców

W przedszkolu miło spędzamy czas.Chętnie tu przychodzimy i nigdy się nie nudzimy. Uwielbiamy spędzać czas na wspólnej zabawie.

Najchętniej bawimy się w kącikach zabaw, lubimy zajęcia plastyczne, zabawy przy muzyce.

Wiele radości sprawiają nam też zabawy na powietrzu w ogrodzie przedszkolnym.

Uczestniczymy także w zajęciach i zabawach organizowanych przez nasze panie: p. Irenkę i p. Agnieszkę, a naszą panią woźną jest p. Tereska.

data dodania: 2017-01-16

WITAMY W GRUPIE ŻABEK !

Jesteśmy jedną z młodszych grup przedszkolnych
i dopiero rozpoczynamy przygodę z przedszkolem.
Miło spędzamy czas z naszymi rówieśnikami

na wspólnej zabawie, śpiewie i tańcu.
Poznajemy zwyczaje panujące w przedszkolu
i zasady dobrego zachowania.
Opiekują się nami p. Małgosia i p. Agnieszka,
pomaga nam p.Ewa,
pyszne posiłki podaje p. Gabrysia.

data dodania: 2016-11-03

Nie jesteśmy juz najmłodszą grupą w przedszkolu. Nasza grupa liczy 25 dzieci- 11 chłopców i 14 dziewczynek. Prawie dla wszystkich z nas to drugi rok w przedszkolu. Bardzo dobrze czujemy się wśród kolegów i koleżanek. Uwielbiamy tańczyć i śpiewać. Z uśmiechem na twarzy pokonujemy trudności, a każdy dzień w przedszkolu dostarcza nam wielu nowych wrażeń! Nasze panie to p. Sandra, p. Ewa, a pomaga nam p. Małgosia.
data dodania: 2013-10-22

Witamy w grupie Myszki!

Jesteśmy grupą integracyjną, do której uczęszczają dzieci 6-letnie.Dla nas wszystkich jest to już ostatni rok w Przedszkolu. W naszej grupie jest 10 chłopców i 9 dziewczynek. Po wakacyjnej przerwie mamy dużo energii na nowe przeżycia, które czekają nas w nowym roku szkolnym. W naszej grupie jest bardzo wesoło i nigdy nie ma czasu na nudę. Przedszkole jest dla nas wielka przygodą.

komentarzy: (1)
data dodania: 2011-10-26

Witajcie! Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu 2,5- i 3-latków. We wrześniu rozpoczęliśmy naszą przedszkolną przygodę. Pierwsze dni nie były dla nas łatwe, trudno było rozstać się z mamą i tatą. Dziś już wiemy, że w przedszkolu jest bardzo fajnie. Razem z naszymi Paniami bardzo dużo się bawimy, śpiewamy i tańczymy, każdy dzień jest wspaniałą przygodą:)
komentarzy: (1)
data dodania: 2010-11-04

Jesteśmy Puchatki, mamy 4 i 5 lat!

Chętnie do przedszkola przychodzimy, bo się tam wcale nie nudzimy!

Dużo nowych rzeczy z Panią Anią i Panią Halinką poznajemy!

My głodni nie chodzimy, bo Pani Agnieszka o to dba, by każdy z nas pełny brzuszek codziennie miał!

komentarzy: (3)
data dodania: 2010-11-04