To takie proste!
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 63 IM. JANUSZA KORCZAKA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W BYTOMIU
Strona głowna  /  MOTYLKI
MOTYLKI

3-, 4-latki

Nauczyciele:

mgr Patrycja Sokoła

Ewa Kurtyka

pomoc nauczyciela: Ewa Duda

 

Witamy serdecznie wszystkie nasze kochane Motylki i szanownych Rodziców, po tak długiej rozłące. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie nam wiele niezapomnianych i wspólnych chwil w przedszkolnych progach. 


W pierwszym dniu września prosimy wszystkich Rodziców o cierpliwość i rezerwację większej ilości czasu podczas przyprowadzania dzieci do przedszkola, bowiem będą Państwo proszeni o wypełnienie potrzebnych dokumentów. Prosimy pamiętać, aby dzieci przyprowadzać i dobierać z przedszkola zgodnie z zadeklarowanymi godzinami pobytu dziecka w przedszkolu.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy:

patrycja.sokola@przedszkole63bytom.pl

 

Drodzy Rodzice!

 

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na zebranie inaugurujące nowy rok szkolny, które odbędzie się 04. 09., tj w piątek o godzinie 17.00. Prosimy, aby na zebranie przybył tylko jeden rodzic dziecka, zebranie odbędzie się w holu przedszkola, dlatego też wchodzić będą Państwo głownym wejściem do przedszkola. Prosimy pamiętać o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa: dezynfekcja rąk, środki ochrony osobistej - maseczka. 

 

Gify Wrzesień - GifyAgusi.pl

 

A co czeka naszych drogich przedszkolaków we wrześniu? Duuużo dobrej zabawy, jak i sposobności na przypomnienie i utrwalenie naszej wiedzy i umiejętności związanych z rolą przedszkolaka :), któremu wszelkie zasady Motylkowego Kodeksu Grupowego, jak i umiejętności związane z dbaniem o zdrowie własne i innych nie są obce:):):) Motylki na te tematy z pewnością wiedzą bardzo dużo, bo przecież to już drugi rok naszej wspólnej, przedszkolnej przygody, ale zawsze warto sobie pewnie wiadomości odświeżyć;) Bardzo jesteśmy ciekawe Waszych wakacyjnych przygód i opowieści! Wszystkie wakacyjne pamiątki będą mile widziane, dzięki nim będziemy mogli sprowadzić do naszej sali nieco letniego, wakacyjnego słońca:) 

 

TEMATYKA MIESIĄCA:

 

1.Witajcie w przedszkolu!

2. Jestem grzecznym przedszkolakiem

3. Wakacyjne wspomnienia

4. Bezpieczny przedszkolak

5. Co nam niesie Pani Jesień?

 

Piosenka miesiąca: "Kolorowe kredki"

Kolorowe kredki - puzzle on-line

Tekst piosenki i melodię znajdziecie, o tuhttps://www.youtube.com/watch?v=HOaFFXR7F1M

 

 

Publiczne Przedszkole nr 1 w Pile

Naszym kochanym Motylkom i wszystkim Przedszkolakom składamy najserdeczniejsze życzenia wspaniałej i wesołej zabawy, uśmiechu od ucha do ucha i wielu niepzapomnianych chwil spędzonych w przedszkolnej rodzinie z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka:)

 
 
 

 

 

 

 

 

 


Ostatnia aktualizacja: 2020-09-20