Strona głowna  /  MYSZKI

mgr Ewa Pasternak

mgr Ewa Koźlik - Pietrzyk

Pomoc nauczyciela: p. Małgorzata Mordaszewska

Szczególnie serdecznie witamy  nowych przedszkolaków. Postaramy się , żeby szybko poczuły się dobrze w naszej grupie. We wrześniu będziemy poznawać naszą salę, kąciki z zabawkami. Będziemy sprzątać po zabawie i odkładać zabawki na wyznaczone miejsca. Zapoznamy się z  kodeksem naszej grupy i postaramy się go przestrzegać.

Staramy się zapamiętać swój nowy znaczek w łazience i wycieramy się w swój ręczniczek. Postaramy się poradzić sobie z samodzielnym jedzeniem, a wszystkie panie w naszej grupie pomagają nam i dbają, żebyśmy nie byli głodni. Chcemy, aby nasze buzie uśmiechały się wesoło podczas wspólnych zabaw. Będziemy  też słuchać wierszy, opowiadań i piosenki. Postaramy się ją wspólnie zaśpiewać!

Tematyka kompleksowa:

1. Witamy w przedszkolu

2. Witamy w przedszkolu

3. Zgodnie się bawimy

4. Już potrafię – sam się myję

5. Chcemy ładnie jeść

Uczymy się piosenki „Wesołe przedszkole”:

1. Kiedy słońce świeci i gdy deszczyk pada.

Idzie do przedszkola wesoła gromada.

Tupią małe nóżki tupu, tupu, tup.

Raźno do przedszkola idzie mały zuch.

2. Klocki, misie, lalki czekają od rana.

Uśmiechem nas wita pani ukochana.

Bawimy się zgodnie zawsze Ty i ja.

Tańczymy wesoło hopsa, hopsa, sa.

3. A gdy usiądziemy wszyscy na dywanie,

to nasze kółeczko zmienia się w słoneczko.

Śpiewamy piosenki tra la la la la.

Wesoło w przedszkolu mija zawsze czas.

Serdecznie zapraszam na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 02 września o godz. 17.00

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt emailowy: ewa.pasternak@przedszkole63bytom.pl

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-30