Strona głowna  /  PUCHATKI

mgr Agnieszka Walaszczyk

mgr Ewa Koźlik- Pietrzyk

Nauczyciel wspomagający:  mgr Anna Obrębska

W razie pytań lub wątpliwości prosmy kontaktować się za pomocą adresów mailowych:

agnieszka.walaszczyk@przedszkole63bytom.pl

anna.obrebska@przedszkole63bytom.

W lipcu i sierpniu będzie odbywał się dyżur wakacyjny. Dzieci będą podzielone na grupy starsze i młodsze. Jest to okres w którym, odbywać się będą zajęcia opiekuńczo- wychowawczo- dydaktyczne. Będzie realizowana tematyka:

1„ Lato”,

2„ Wakacyjne podróże”,

3 „Wakacyjne zabawy”,

4 „Wizyta w ZOO”,

5” W świecie bajek i baśni”

6„Mali sportowcy”

Dodatkowo będziemy spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, bawić się podczas zabaw kołowych, muzycznych, integracyjnych i radośnie spędzać czas z rówieśnikami. Prosimy zatem aby każde dziecko miało w szafce nakrycie głowy.

Z ŻYCIA PUCHATKÓW...

Uroczystość z okazji zakończenia roku