Strona głowna  /  KRASNOLUDKI
KRASNOLUDKI

Naszym kochanym Krasnoludkom i Rodzicom
życzymy samych wspaniałości w Nowym Roku 2018!
Niech spełniają się Wasze marzenia!

Znalezione obrazy dla zapytania balony

Znalezione obrazy dla zapytania szlaczek

Znalezione obrazy dla zapytania bałwanekSTYCZEŃ

Tematyka miesiąca:

1. Przyszedł Nowy Rok

2. Zimowe zabawy

3. W karnawale same bale

4. Nasza babcia i nasz dziadek

A ważne wydarzenia to:

Znalezione obrazy dla zapytania jasełka

10. stycznia zapraszamy naszych kochanych Rodziców na spotkanie pt.: "Przybyliśmy tu z kolędą", ktore rozpocznie się o godzinie 15. 30 w naszej sali. Prosimy Rodziców o aktywne włączenie się w przygotowanie strojów dla naszych małych artystów, a także o pomoc w przygotowaniu poczęstunku;) Rodziców, ktorzy mają ochotę upiec ciasto lub przygotować coś słodkiego prosimy o kontakt z naszą Panią Woźną;)

Do zobaczenia!

Znalezione obrazy dla zapytania szlaczek

Znalezione obrazy dla zapytania babcia i dziadek obrazek

Już 23. stycznia zapraszamy serdecznie nasze kochane Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Waszego święta:)

Znalezione obrazy dla zapytania szlaczek

Znalezione obrazy dla zapytania bal karnawałowy

Jak to w karnawale i u nas w przedszkolu odbędzie się wielki bal;) Prosimy o przygotowanie strojów karnawałowych dla naszych Krasnoludków na 19. stycznia:) w tym dniu w naszym przedszkolu będzie także pan fotograf, ktory wykona zdjęcia naszym przedszkolakom;)

Ostatnia aktualizacja: 2018-01-03