Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona głowna  /  LOGOPEDA: Wojcieszek
LOGOPEDA: Wojcieszek

Serdecznie witam w nowym roku szkolnym.

Będę w tej zakładce umieszczać wszelkie niezbędne informacje dotyczące terapii logopedycznej, dlatego szczególnie zachęcam do jej śledzenia Rodziców Dzieci z poniższych grup, bo właśnie te grupy będę mieć w tym roku pod opieką.

 

      

 

 

Mam nadzieję, że współpraca będzie satysfakcjonować nas wszystkich mimo szczególnie trudnych warunków, a nasze Dzieci będą coraz chętniej, sprawniej i piękniej mówić :)

 

Rodziców Dzieci z pozostałych grup będzie mi również miło tu gościć i jeśli tylko będziecie Państwo zainteresowani, proszę korzystać ze wszelkich propozycji tu zamieszczanych.

 

Będę również pracować ze zdecydowaną większością naszych Przedszkolaków z potrzebą wczesnego wspomagania rozwoju i/lub rewalidacji w zakresie zajęć logopedycznych. Zostaniecie Państwo o tym poinformowani przez koordynatorów ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Z wieloma Rodzinami znamy się już z ubiegłego roku lub nawet lat ubiegłych, z kilkoma nawiążemy - mam nadzieję owocną - współpracę teraz.

 

mgr Jowita Wojcieszek

 


WAKACJE

Serdecznie dziękuję za cały rok wspólnej pracy.

Szczególnie dziękuję Rodzicom Adasia, Błażeja i Antka za pamięć na koniec roku szkolnego - szczególnie doceniam, gdyż byliście Państwo jedyni...

Życzę udanego i bezpiecznego odpoczynku i wielu osobom mówię "do zobaczenia" :)


 

 

Najtrudniejsze pożegnanie

Z uwagi na wiele "wspólnych przejść", z grupą Słoneczek byłam związana w sposób szczególny...

Nie będę tu pisać, jakie to pożegnanie było trudne. Zapytajcie Państwo Dzieci, jak popłakałam się jak bóbr... Jak się okazało chwilę później, nie byłam w tym osamotniona, płakały nauczycielki - p. Agnieszka i p. Ania, wzruszyła się pani wicedyrektor, ale również i Dzieci. Myślę, że wszyscy tę chwile będziemy pamiętać długo.

Dodam jeszcze, że polonez w wykonaniu Słoneczek był najpiękniejszym, jaki kiedykolwiek widziałam!

Dzieci, ale i nauczycielki, włożyły w niego całe serce.

Słoneczka przygotowały mi też przepiękny album ze swoimi laurkami - to najpiękniejszy prezent, jaki może dostać nauczyciel. Wspólnie go podziwialiśmy i skończyło się znowu na łzach, ale też ogromnym przytulasie, w którym omal się nie pozgniataliśmy (mam nadzieję, że wirus tego nie widział...)

Słoneczka, serdecznie Wam jeszcze raz dziękuję za wspólnie spędzone lata.

Z pewnością będę Was pamiętać...


Kolejne pożegnanie

Dziś oficjalnie pożegnaliśmy się z Gumisiami.

Towarzyszą mi dokłanie takie same przemyślenia, jak przy pożegnaniu Krasnoludków. Z trzonem tej grupy pracowałam 4 lata - z częścią obecnych Gumisiów znam się od poczatku ich bycia Gumisiami, ale też miałam przyjemność pracy z dziećmi z byłych Słoneczek i Żabek. Z kilkorgiem poznałam się w tym roku.

Mam nadzieję, iż praca była owocna i dzieci z łatwością odnajdą się w nowych szkolnych warunkach.

Wszystkim serdecznie dziękuję za współpracę i trzymam kciuki na przyszłość!


Czas pożegnań

Dziś oficjalnie pożegnaliśmy się z Krasnoludkami.

To dla nauczyciela zawsze specyficzny czas, jednocześnie radosny i smutny.

Radosny, bo "oddaję w świat" dzieci, które kończą tak ważny etap w swoim życiu i czeka ich dużo dobra w przyszłości.

Smutny, bo pojawiają się wszystkie wspomnienia, które już nie wrócą i nadchodzi czas rozstania.

Z większością Krasnoludków pracowałam przez pełen ich czas pobytu w przedszkolu i znam je od pierwszego dnia z zasmarkanym z tęsknoty za mamą noskiem... Pamiętam poszukiwania zaginionych gumek, pierwsze kuksańce, próby jedzenia kredek, ale też pierwsze słowa i radość z czynionych postępów.

Pomimo tego, że ostatni czas był dla nas wyjątkowo trudny jestem przekonana, że Krasnoludki są logopedycznie przygotowane do nauki w szkole i trzymam kciuki za ich dalszy rozwój.

Serdecznie pozdrawiam Rodziców i trzymam za wszystkich kciuki na "nowej drodze życia" :)

(niestety nie ładuje mi się zdjęcie...)

 


 


 

W razie potrzeby zachęcam do kontaktu mailowego. Pocztę sprawdzam codziennie, ale nie zawsze "na już" będę mogła odpowiedzieć.

jowita.wojcieszek@przedszkole63bytom.pl


 


Ostatnia aktualizacja: 2021-07-10