Strona głowna  /  Aktualności

Kochani Rodzice!

W piątek, 15 września przedszkolaki z grup: "Motylki", "Krasnoludki", "Biedronki" i "Puchatki" w ramach akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA, wybiorą się porządkować tereny wokół naszego przedszkola.

Dzielne przedszkolaki wyposażone w rękawiczki i worki na śmieci będą dawać dobry przykład wszystkim mieszkańcom Bytomia i przypominać o tym, że o naszą planetę należy dbać.

Prosimy, aby w tym dniu dzieci miały na sobie wygodny strój, dostosowany do warunków atmosferycznych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców naszych przedszkolaków na zebranie, które odbędzie się we wtorek ( 05.09)  o godzinie 17.00.

SERDECZNIE WITAMY WSZYSTKICH PRZEDSZKOLAKÓW ORAZ ICH RODZICÓW!

Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.
Mamy nadzieję, że ten nowy rok szkolny będzie pełen wrażeń, uśmiechu i zabawy.
My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony w przedszkolu służył rozwojowi każdego dziecka.
Nowy rok szkolny rozpoczyna się w piątek 1 września.
Prosimy Rodziców o przyprowadzanie dzieci do poszczególnych grup zgodnie z godzinami zadeklarowanymi w umowach.

Mamo, Tato PRZEDSZKOLAKA!

Aby Wasze dziecko czuło się

w przedszkolu dobrze, pewnie i bezpiecznie, ważne jest przygotowanie

niezbędnego wyposażenia:

• piżama (dla dzieci młodszych, podpisana i znana dziecku)
  • strój gimnastyczny (w tekstylnym woreczku, podpisany i znany dziecku - dzieci starsze)
  • ubrania na zmianę (bielizna, bluzeczki, spodenki)
  • ubiór na tzw. "cebulkę" w odpowiednim rozmiarze, umożliwiający swobodę ruchów i dający dziecku możliwość samodzielnego przebrania się
  • obuwie zmienne - pantofle na gumkę lub rzepy

Wszystkich Rodziców, których dzieci po raz pierwszy wybierają się do przedszkola, zachęcamy do przeczytania artykułu "Adaptacja dziecka do przedszkola", który znajduje się w zakładce KĄCIK RODZICA.